Connect with us

Bebek Ürünleri

Komili Bebek Bezi Yorumları ve İncelemesi

Komili Bebek Bezi Yorumları ve İncelemesi

Komili Bebek Bezi, uygun fiyatlı bebek bezi arayışı içerisinde olan annelerin tercih ettiği bir diğer markadır. Peki Komili Bebek Bezi nasıldır? Bu yazıda sizler için Komili Bebek Bezi yorumları, şikayet ve kullanıcı düşüncelerini bir araya getirdik. Şayet siz bu ürünü tercih edip etmemek konusunda kararsız kaldıysanız, aşağıdaki yorum ve şikayetlerden yola çıkarak, Komili markası tarafından üretilen bebek bezleri hakkında bir fikir sahibi olabilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. İşte Komili bebek bezi incelemesi ve kullanıcı yorumları.

Komili Bebek Bezi İncelemesi

Komili markası 1878 yılından bu yana faaliyet gösteren, Türkiye’nin en köklü şirketlerinden bir tanesidir. Yerli bir marka olan Komili tarafından üretilen ürünler arasında, bebek bezi, banyo bakım ürünleri, ıslak havlu, krem gibi çok sayıda ürün yer almaktadır.

Zeytin yağı ile bütünleşmiş olan bir marka olan Komili, bebek bezlerinde bile zeytin yağına yer vermektedir. Şirket tarafından geliştirilen bebek bezleri, Türkiye’nin ilk zeytinyağlı kremli iç yüzeye sahip olan bebek bezi olarak ön plana çıkmaktadır. Komili bebek bezlerinin sahip olduğu bu özellik, bebeğin pişik olmasını önlemekte ve cildinde kızarıklık ve tahriş oluşumunu engellemektedir.

Komili bebek bezlerinin iç yüzeyi oldukça yumuşaktır. Tamamen doğal zeytinyağlı krem ile desteklenen bu bölge, bebeğin rahat etmesini sağlamaktadır. Bebek vücudunun anatomik yapısına uyumlu olan özel emici bölgesi sayesinde, sıvıyı oldukça hızlı bir şekilde çeken ve ekstra kuruluk sağlayan Komili bebek bezi, her açından bebeği rahat ettirmek için tasarlanmıştır.

Komili bebek bezi oldukça esnek yan bantalara sahiptir. Bu bantlar bebeğin vücudunu nazik bir şekilde sarar. Ona hareket özgürlüğü sunar. Ve onu gün boyunca rahat ettirir. Komili bebek bezleri, ekstra bir yumuşaklık sunar. Nefes alan dış yüzey ile birlikte, bebeğin cildi nefes alır.

Komili tarafından geliştirilen bebek bezi ürünler, yumuşak ve yüksek bariyerlerle çevirilidir. Bu bariyerler, sızıntıyı önler. Bu sayede, sıvı bebeğin bezi içerisine hapsedilir. Sızmadan ötürü ortaya çıkabilecek rahatsızlık ihtimali en aza indirilir.

Marka tarafından geliştirilen her üründe olduğu gibi bebek bezleri de oldukça beğenilmekte ve önerilmektedir. Bu sebeple Komili Bebek Bezi yorumları genellikle olumlu yöndedir. Bununla birlikte bugün çok sayıda anne tarafından kullanılan bu ürünler bazı şikayet ve olumsuz yorumların da konusu olabilmektedir. Bu yazıda, sizler için her iki tarafın da görüşlerini bir araya getirdik. İşte Komili Bebek Bezi ile ilgili yorum ve şikayetler.

Komili Bebek Bezi Yorumları

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere Komili Bebek bezi ile ilgili yorumların büyük bir bölümü olumlu yöndedir. Bu sebeple ilk olarak olumlu yorumlara yer vermeyi uygun görüyoruz. İşte Komili Bebek bezi kullananlar tarafından yapılmış bazı yorumlar.

Bebeğimiz için ilk üç herkesin bildiği pahalı bir markayı kullandık. Fakat onun kokusu bizi son derece rahatsız etmişti. Şu an Komili kullanıyoruz ve memnunun. Değiştirmeyi düşünmüyoruz. Fiyatına göre gayet uygun. Tavsiye ederiz. 

Komili bebek bezlerini yeni kullanmaya başladım. Açıkça söylemek gerekirse bu kadar memnun kalacağımı tahmin etmiyordum. Hem çok ince, hem çok rahat hem de çok yumuşak. Bugüne kadar pişik veya kızarıklık yapmadı. 

Bugüne kadar 4 farklı marka denedik. Fakat şu ana kadar en iyisinin Komili olduğunu gördük. Pişik sorunu direkt olarak ortadan kalktı. Sızdırmazlık konusunda da oldukça iyi. 

Piyasada bulunan en pahalı bebek bezini kullanıyorduk. Herhangi bir pişik sıkıntımız yoktu. Fakat geceleri sızma oluyordu. Farklı bebek bezlerini de denedik fakat en sonunda Komili’de karar kıldık. Ne bir sızdırma ne de bir pişik problemi var. Kokusu da baya güzel. Ben beğendim tavsiye ederim. 

Satın alırken aklımda bir sürü soru işareti vardı. İlk kez denedim ve memnun kaldım. Şu ana kadar herhangi bir problemle karşılaşmadık. Tavsiye ederim. 

Piyasadaki en pahalı bebek bezi markalarını kullandık. Fakat son olarak bir tavsiye üzerine denemeye karar verdiğimiz Komili’den oldukça memnun kaldık. Diğerlerinden çok daha iyi ve kullanışlı. Kızımızda şu ana kadar hiç pişik yapmadı. 

Kullandığımı sözde en iyi bebek bezi markalarında bile sızdırma problemi yaşıyordum. Deneme amaçlı olarak Komili’yi satın aldım. Şu an gayet memnunum. En iyi yanı ise bebeğimin altının hiç kokmaması. Tavsiye ediyorum. 

Komili Bebek Bezi Şikayet

Komili Bebek Bezi ile ilgili olumlu yorumların yanında bazı şikayet ve olumsuz yorumlar da var. İşte bunlardan bazıları.

Tavsiye üzerine aldım fakat memnun kalmadım. Yan bantları sürekli olarak kopuyor. Dokusu kötü. Bundan sonra kullanmayı düşünmüyorum. 

Komili bebek bezini kullanıyorum ve genel olarak memnunum fakat bazen çok kötü sızdırma yapıyor. Oldukça can sıkıcı bir durum. 

Uygun fiyatından ötürü Komili’yi denemeye karar verdik. Fakat daha ilk kullanımda sızdırma yapmaya başladı. Çocuğumun üstü sırılsıklam oldu. Tüm elbiselerini değiştirmek durumunda kaldık. Bu yüzden tavsiye etmiyorum. 

Komili bebek bezini ilk defa satın aldım. Fakat sızdırma sorunu çok büyük. Emici kısmın büyük bir bölümü kuru olduğu halde, bebeğimizin her yer çiş oluyor. Sanırım hareketli bebekler için biraz yetersiz. Bu yüzden paketin yarısında kullanmayı bıraktım. 

Tavsiyeler üzerine denemek amacıyla aldım. Fakat beğenmedim. Emdiği sıvı olduğu gibi bir bölgede toplanıyor. Bu da bebeği rahatsız ediyor. Ayrıca çok ince ve ıslaklık göstergesi bulunmuyor. Tavsiye etmiyorum. 

Denemek için bir paket satın aldım. Fakat ilk üç kullanımda da dışarıya sızdırdı. Emiş gücü kötü. Kullanmayı bıraktım. 

1 Comment

1 Comment

  1. Anne

    21 Şubat 2021 at 19:43

    Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim. muhammedinannesii@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir