Connect with us

Bebek Ürünleri

Bebeland Bebek Bezi Yorum ve İncelemesi

Bebeland Bebek Bezi Yorum ve İncelemesi, Şok bebek bezi kullananlar

Bu yazıda Şok Bebek Bezi olarak da bilinen Bebeland Bebek Bezi kullananlar tarafından yapılmış yorum ve şikayetleri sizler için bir araya getirdik. Şayet uygun fiyatlı bir bebek bezi arıyorsanız ve değerlendirdiğiniz seçenekler arasında Şok Marketler Zinciri tarafından üretilen Bebeland Bebek Bezi markası da varsa ve bu ürünün nasıl olduğunu merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. İşte Şok bebek bezi kullananlar tarafından yapılmış olumlu ve olumsuz yorumlar. Ve Bebeland bebek bezlerinin detaylı bir incelemesi.

Bebeland Bebek Bezi İncelemesi (Şok Bebek Bezi)

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere Bebeland bebek bezi, Şok marketler tarafından üretilmektedir. Bu sebeple daha çok Şok marketlerde satılmaktadır. Dolayısı ile bir Bebeland bebek bezi almak istediğiniz zaman uğramanız gereken ilk nokta bir Şok mağazasıdır. Bebeland Bebek Bezleri internette de satılmaktadır. Fakat internetteki fiyatlar, genellikle Şok marketlerdekinden daha pahalı olmaktadır. Buna bir de kargo ücreti eklendiğini düşünürsek, Bebeland marka bir bebek bezini direkt olarak bir Şok mağazasından almanın çok daha mantıklı olduğu görülecektir.

Şok bebek bezi ile ilgili internette çok fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Zira Bebeland, popüler bir bebek bezi markası değildir. Diğer markalara oranla çok daha az sayıda anne baba tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerinin uygun olması, Bebeland’ın tercih edilmesindeki ana etmendir. Bununla birlikte, Bebeland uygun fiyatlı bir ürüne göre oldukça çok sayıda özelliğe sahiptir.

Bu özellikler arasında, esnek yan bantlar, göbek bağı oyuntusu, sızmayı engelleyen bariyerler, ıslaklık göstergesi gibi özellikler bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, Bebeland bebek bezleri, dermatolojik olarak test edilmiştir. Yani bebek sağlığı için güvenli bir markadı. Bebeland tarafından üretilen ürünlerde alkol, paraben veya parfüm gibi kimyasal maddeler bulunmamaktadır.

Bebeland bebek bezi kullananlar, genellikle bu markadan memnundur. Tabi bu markadan son derece şikayetçi olan anneler de mevcuttur. Fiyatı ile birlikte değerlendirildiğinde, Bebeland’ın iyi bir bebek bezi olduğunu söylememiz mümkündür. Yıllardan beridir Şok marketlerde satılan ve Şok bebek bezi namını kazanan bu markanın, yerli olması, onu cazip kılan bir diğer faktördür.

Bu yazıda Bebeland bebek bezi yorum ve şikayetlerini sizler için bir araya getirdik. Şayet uygun fiyatlı bir bebek bezi markası arıyorsanız ve değerlendirilebilecekler listenizde Bebeland markası da bulunuyorsa, aşağıdaki yorumlara bakarak, bu bebek bazi hakkında bir kanıya varabilirsiniz. Bununla birlikte yaşanan tecrübelerin birbirinden farklı olabileceğini unutmamak gerekir.

Bebeland Bebek Bezi Yorum

Şok Bebek Bezi ile ilgili yorum ve şikayetlere baktığımızda, çoğu kişinin bu üründen memnun olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte bazı şikayetler de bulunuyor. İlk olarak olumlu yorumları sizler için sıralayalım. Ardından ürün hakkındaki şikayetlere bakalım.

Kesinlikle çok iyi. Bir süredir kullanıyorum. Prima ile eş değer diyebilirim. Fiyatı da gayet uygun. 

Şok’tan aldığımız Bebeland bebek bezinin 4 numarasını bir süredir kullanıyoruz. Gayet memnunuz. Bebeğin altını kuru tutuyor ve sızdırma yapmıyor. Fiyat olarak da gayet avantajlı. Tavsiye ederim. 

Fiyatına göre iyi bir ürün. Fakat fazla da büyük bir beklentiye girmemek gerekiyor. 

Şok bebek bezi numaraları arasında farklılıklar olabiliyor. Ben 4 numarayı kullanıyordum gayet iyiydi. Şu an 5 numarayı kullanıyorum. Pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Muhtemelen bebek bezini değiştireceğiz. 

Şok Bebek Bezi Şikayet

Şok Bebek Bezi markası Bebeland ile ilgili şikayetleri ise şu şekilde sıralamak mümkün:

İki çişle doluyor. Koku olduğu gibi dışarıda. Üstelik de sızdırıyor. Bebeğim bir kere bile çiş yapsa, taşıyor. Önermiyorum. 

2 gecedir kullanıyoruz. Fakat kuru tutmuyor. 2. tuvaletinde doluyor. Aynı şekilde ıslaklık göstergesi de daha iki tuvalette dolu olduğunu gösteriyor. Paramıza yazık oldu. Bir daha kullanmayı düşünmüyorum. 

Bebeland bebek bezlerini 4. numara ile başladım kullanmaya. Fakat 5 numaraya geçince her şey değişti. Bebeğimin altını kuru tutmamaya ve çok çabuk bir şekilde dolmaya başladı. Bu yüzden bebek bezi markamızı değiştirmek durumunda kaldık. 

Aldık, paketi bitiremeden attık. Çok çabuk doluyor. 
Şayet bir bebek bezi arayışındaysanız, sizin için hazırladığımız en iyi bebek bezleri yazımıza bir göz atabilirsiniz.
2 Comments

2 Comments

 1. Anne

  21 Şubat 2021 at 19:43

  Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim. muhammedinannesii@gmail.com

  • Mustafa Fadime TOSGUN

   12 Mayıs 2021 at 04:37

   Merhabalar. Rahatsız ediyorum kusura bakmayın. E-postanıza ulaşım sağlayamadık. Rica etsem bi iletişim bilgisi alabilir miyim buradan.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir