Connect with us

Bebek Ürünleri

A101 Soffio Bebek Bezi Yorumlar ve Şikayetler

A101 Soffio Bebek Bezi Yorumlar ve Şikayetler

A101 bebek bezi olarak da bilinen Soffio bebek bezi, anneler tarafından tercih edilen ucuz fiyatlı bebek bezleri arasında yer almaktadır. A101 marketler zincirlerine özel olarak üretilen ve yalnızca A101 marketlerde satılan Soffio bebek bezi, genel olarak fiyatı da düşünüldüğünde, anneler tarafından beğenilmektedir. Soffio bebek bezi ile ilgili yorumlar bize bunu göstermektedir. Bu yazıda A1010 bebek bezi yorumları, şikayetleri ve detaylı bir incelemeyi sizlerle paylaşacağız. Şayet bu ürün hakkında bazı tereddütleriniz varsa ve diğer annelerin yorum ve görüşlerini merak ediyorsanız, satın almadan önce, bu yazıya göz atmanızda fayda var.

A101 Soffio Bebek Bezi İncelemesi

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere Soffio A101 marketleri için üretilen, yerli bir bebek bezi markasıdır. Bundan ötürü fiyatları, diğer bebek bezi markalarına göre çok daha uygundur. Bu sebeple, ucuz fiyatlı bebek bezi arayan annelerin ilk tercihi olmuştur.

Soffio bebek bezleri, uygun fiyatlarına rağmen oldukça iyi bir kalitededir. Ürünün sahip olduğu çok sayıda özellik, onu cazip kılmaktadır. bu özellikler arasında esnek yan bantlar, ekstra kuru tabaka, nefes alan dış yüzey, ıslaklık göstergesi ve bebek losyonu yer almaktadır.

A101 bebek bezi yorumlar ve tavsiyelerden de anlaşılabileceği üzere, tam bir fiyat performans ürünüdür. Ürün, ekstra emiciliği sayesinde, bebeğin altını sürekli olarak kuru tutmakta ve sızdırmaya yol açmamaktadır.

Üründe bulunan ıslaklık göstergesi, bebeğin altının ne zaman değiştirilmesi hakkında annelere oldukça detaylı bir bilgi vermektedir. Bu sayede anneler, bebeklerinin altının ne zaman dolduğunu ve ne zaman değiştirmeleri gerektiğini bilebilmektedirler.

Soffio bebek bezi, yumuşaktır. Ayrıca içerisinde ekstra olarak bebek losyonu bulunmaktadır. Bu sayede bebeğin rahat ettirilmesi sağlanmış ve pişik, kızarıklık ve tahrişe gibi problemlerin önüne geçilmesi amaçlanmıştır.

Netice itibari ile A101 bebek bezi olarak da bilinen Soffia bebek bezlerinin, fiyatına göre oldukça iyi olduğunu ifade etmek gerekir. Bununla birlikte Soffio kullananlar tarafından yapılan olumlu yorumların yanı sıra şikayet ve olumsuz yorumlar da bulunmaktadır. Aşağıda yer vereceğimiz görüşlerden yola çıkarak, Soffio bebek bezinin kullanıp kullanmayacağınıza karar verebilirsiniz.

A101 Soffio Bebek Bezi Yorumlar

A101 bebek bezi ile ilgili yorumlar şu şekildedir.

Geçtiğimi günlerde ilk defa zorunlu olarak kullanmak zorunda kaldık ve çok beğendik. Bugüne kadar pahalı markalara boşuna o kadar para ödediğimizi anladık. Ürün her açıdan iyi ve oldukça tatmin edici. Bir süredir kullanıyoruz ve bugüne kadar herhangi bir problem yaşamadık. Dolayısıyla kullanmak isteyenlere tavsiye ediyorum. A101 marketlerde, oldukça uygun fiyatlarla satılıyor. 

Soffio bebek bezi, Sleepy bebek bezlerinin de üreticisi olan Eruslu Sağlık Ürünleri tarafından üretiliyor. Ve kalite olarak Sleepy’e oldukça benziyor. Bir süredir kullanıyorum. Ve memnun olduğumu söyleyebilirim.

Bebeğim doğduğundan itibaren Soffio markasını kullanıyorum. 1 aya yakın oldu. Bugüne kadar herhangi bir problemle karşılaşmadık. Ne bir pişik ne de bir sızma. Umarım bu şekilde devam eder.

A101 bebek bezi markası olan Soffio’yu kısa bir süreden beri kullanıyoruz. Daha önce piyasadaki pahalı markalardan birini kullanıyorduk. Soffio’ya geçince, bir bebek bezine o kadar para vermenin mantıksız olduğunu gördük. Soffi bebek bezi her açından ihtiyacımızı karşılıyor. Tavsiye ediyorum.

Geçtiğimiz günlerde A101’de görüp denemeye karar verdim. Ve çok beğendim. Kesinlikle parasını hak ediyor. İyi bir fiyat performans ürünü. Tavsiye ederim.

A101 Soffio Bebek Bezi Şikayet

A101 Soffio Bebek Bezi kullananlar tarafından yapılan yorumlar ve tavsiyeleri sıraladıktan sonra, şimdi de ürün ile ilgili şikayetlere ve olumsuz yorumlara bir göz atalım.

Soffio bebek bezini 2. kullanışımda, bebeğimde pişik olduğunu gördüm. 21 aylık bebeğimizde bugüne kadar hiç bir şekilde pişik problemi ile karşı karşıya kalmamıştık. Soffio kullandıktan sonra böyle bir sorun baş gösterdi. Bu yüzden daha da kullanmayı düşünmüyorum.

Uzun bir süreden beridir Soffio kullanıyorduk. Fakat bir süre önce problemler baş göstermeye başladı. Kullandığımız bezler içindekileri sızdırmaya başladı. Ayrıca bebeğimde kaşındı ve pişik oluştu. Bu yüzden kullanmayı bıraktık.

A101 bebek bezi markasını 5 yıldan beridir iki ayrı çocuğum için kullanıyorum. Fakat son 2 aydır inanılmaz bozuldu. Çocuklarımda pişik ve kızarıklıklar oluşmaya başladı. Çok memnun kaldığım bir bebek bezinden bu şekilde yollarımı ayırmak zorunda kaldım.

Denemek için 5 numara olanı satın aldım. Fakat inanılmaz bir şekilde kokuyor. Bu koku çocuğumun kıyafetine bile siniyor.

Soffio bebek bezini daha önce de kullanıyordum fakat koku sorunu bu kadar yoktu. Son aldığım ürünlerde çok ağır bir koku var. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Bebeğim doğduğundan beridir Soffia bebek bezi markasını kullanıyordum. Arada sırada pişik ve sızma gibi sorunlar yaşasam da problem olmuyordu. Fakat son aldığım bezlerde çok ağır pişik ve sızdırma problemleri ile karşı karşıya kaldım. Artık kullanmıyorum.

Şayet bebek bezi arayışınız devam ediyorsa ve hangi ürünü seçeceğiniz konusunda hala kararsızsanız, sizler için hazırladığımız En İyi Bebek Bezi Markları yazımıza bir göz atabilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Anne

    21 Şubat 2021 at 19:42

    Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim. muhammedinannesii@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir