Connect with us

Bebek Ürünleri

Minies Bebek Bezi Yorumları ve İncelemesi

Minies bebek bezi yorum, şikayet, inceleme

Minies Bebek Bezi, Migros tarafından üretilen ve fiyat performans oranı en yüksek olan bebek bezlerinden bir tanesidir. Bu yazıda, sizler için Minies Bebek Bezi yorumları, şikayetleri ve incelemesi gibi başlıkları bir araya getirdik. İşte bebek bezi seçiminde kararsız kalan ve Minies kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeleri merak eden anneler için, Minies Bebek Bezi kullanıcı yorumları da dahil, bilinmesi gereken her şey.

Minies Bebek Bezi İncelemesi

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere Minies, Migros Marketler Zinciri tarafından üretilen yerli bir bebek bezi markasıdır. Alkol ve paramben içermeyen bu harika ürün, bugün pek çok anne tarafından tercih edilen en iyi bebek bezleri arasında yer almaktadır. Yumuşak dokusu ve konforlu tasarımı ile bebeğe oldukça mükemmel bir rahatlık sağlayan bu bez, kullanım açısından çok sayıda avantaj ile birlikte gelmektedir.

Dermatolojik olarak test edilen Minies bebek bezleri, oldukça yüksek bir emiş gücüne sahiptir. Bu da bebeğin altının sürekli kuru kalmasını sağlamakta ve pişik oluşumunun önüne geçmektedir. Minies, sızdırmaz bir dış yüzeye sahiptir, bu da istenmeyen kazaların oluşmasını engellemektedir.

Minies’in diğer bebek bezleri gibi kötü bir kokusu yoktur. Ayrıca çok kalın veya çok ince bir yapıda değildir oldukça idealdir. Minies’in sahip olduğu tüm bu özellikler, uygun fiyatı ile de birleşince, satın alınabilecek en iyi bebek bezleri arasında girmeyi başarmaktadır.

Minies Bebek Bezi Yorumları

Minies Bebek Bezi kullanıcı yorumları ve şikayetlerine bakmak, ürünün nasıl olduğu hakkında bize detaylı bilgi verecektir. Sizler için, Minies bebek bezi kullananlar tarafından yapılmış bazı yorum ve eleştirileri bir araya getirdik. İşte annelerin, Minies hakkında söyledikleri:

Minies Bebek Bezi, şu ana kadar kullandığım en sızdırmaz bebek bezi olma özelliği taşıyor. Yalnızca Migros’larda satılan bu ürün, pişik de yapmıyor. Kalitesi ve fiyatı ile pahalı bebek bezleri yerine tercih edilebilecek, markaların başında yer almayı hak ediyor.

Prima yerine kullanılabilecek en iyi ürünlerden bir tanesi. Fiyat performans açısından bakıldığında şahane. Bugüne kadar herhangi bir sızdırma vs. olmadı. tavsiye ederim.

Uzun zamandır kullanıyoruz. Molfix gibi şişme yapmıyor. Zerre sızma yok. Fiyatları da Prima’ya göre oldukça uygun. Son olarak bantları çok sağlam. Bebeği oldukça iyi bir şekilde kavrıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

7 aylık bebeğimiz için Goon 3 numara bebek bezini kullanıyorduk. Fakat artık bu numara biraz dar geldiği için ve sabaha kadar yeterli gelmediği için, Minies’in bir numara büyük olanına geçtik. Gayet memnunuz. Sabaha kadar herhangi bir sızma vs. olamış.

Fiyatı ucuz, Prime ve Sleepy gibi markaların bebek bezleri gibi kötü kokmuyor. Ayrıca gayet yumuşak. Yalnızca yan bantların esnekliği biraz yetersiz. Bu yüzden iyi bir şekilde bağladığınızdan emin olamıyorsunuz. Onun dışında her şey güzel.

İçeriği temiz, ince bir yapıda olmasına rağmen, sabaha kadar kuru kalabiliyor. Fiyatı da diğer ürünlere göre gayet uygun. Bugüne kadar herhangi bir şekilde pişik yapmadı. Prima’dan sonra en memnun kaldığım bebek bezi oldu diyebilirim. Tavsiye ederim.

Hiç bir zararlı madde içermiyor. Bir kaç marka denedik son olarak bunda karar kıldık. Umarız böyle devam eder.

Minies Bebek Bezi Şikayetleri

Minies Bebek Bezi ile ilgili yorumlar genelde olumlu yönde. Fakat bu markadan memnun olmayan ve şikayet eden ebeveynler de mevcut. İşte o şikayetlerden bazıları

Minies bebek bezini 6 aydır kullanan bir anne olarak, son çıkarılan ürünlerden hiç memnun değilim. Kalite o kadar düşmüş ki, çocuğum çiş yapmadığı halde, bez aşağı doğru sarkıyor. İçerisindeki partiküller yığılıp kalıyor. Bundan sonra kullanmayı düşünmüyorum.

Minies marka bebek bezlerini bir yıldan beridir kullanıyoruz. Şu anda 6 numarayı kullanıyoruz. Fakat son aldığım paketler berbat çıktı. Sanırım ürün kalitesini düşürmüşler. Çocuğum bir kez bile çiş yapsa hepsi dışarı sızıyor. Bugüne kadar herkese tavsiye ediyordum. Fakat bundan sonra kullanmayı düşünmüyorum.

Bel kısmında sürekli olarak pütürlü partiküller  çıkıyor. Bu durum bebeğimi rahatsız ediyor. Kaşınma ve kızarıklıklara neden alıyor. Memnun kalmadım.

Yan bantların esnekliği yetersiz. Ayrıca çok sızdırıyor.  Lastikler bebeği tam olarak kavrayamıyor. Bezleme işlemini sıkı yapınca da lastik izleri çıkıyor. Ben pek beğenmedim açıkçası.

Ürünün dışı naylon. Ayrıca bedenler aşırı derecede küçük. Bu yüzden kullanmayı bıraktık.

Tavsiye üzerine aldım fakat hiç beğenmedim. Ürün çok kötü, emiş gücü sıfır. Hem de çok sızdırıyor. tavsiye etmiyorum.

 

1 Comment

1 Comment

  1. Anne

    21 Şubat 2021 at 19:44

    Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim. muhammedinannesii@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir