Connect with us

Bebek Ürünleri

Goon Bebek Bezi Yorum ve İncelemesi

Goon Bebek Bezi Yorum ve İncelemesi

Goon Bebek Bezi, uygun fiyatlı bebek bezi arayışına giren anne babalar tarafından en çok kullanılan bebek bezi markalarından bir tanesidir. Peki bu kadar çok kişi neden Goon markasını tercih etmektedir? Bu yazıda Goon Bebek Bezi yorum, inceleme ve şikayet başlıklarını bir araya getirdik. Şayet siz de Prima gibi bebek bezlerine alternatif olabilecek daha uygun fiyatlı ve kaliteli bir marka arayışındaysanız, Goon Bebek Bezi ile ilgili yaptığımız incelemeyi göz ününde bulundurabilir ve yorumları okuyarak, bu markayı tercih edip etmemeniz gerektiği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İşte Goon ile ilgili bilmeniz gereken her şey.

Goon Bebek Bezi İncelemesi

Goon Bebek Bezi, bir bebek bezinin sahip olabileceği neredeyse tüm özelliklere sahiptir. Ürünün en fazla ön plana çıkan özelliği, ultra yumuşak dokusudur. Diğer pek çok bebek bezine göre, oldukça yumuşak bir yüzeye sahip olan Goon, Japon Saakuru Teknolojisi ile ultra kuruluk sağlamaktadır. Bu teknoloji, sıvının hızlı bir şekilde emilmesini sağlamakta ve bebeğin altı, uzun bir süre kuru kalmaktadır. Bununla birlikte Goon bebek bezlerinde, ıslaklık oranını gösteren ve bezin ne zaman değiştirilmesi hakkında ipucu veren bir ıslaklık göstergesi vardır.

Goon marka bebek bezleri, hava akışını iyi bir şekilde sağlayan gözenekli bir dokuya sahiptir. Bu sayede bebeğin cildi korunur ve pişik gibi rahatsızlıkların ortaya çıkma riski en aza indirilir. Aynı şekilde esnek bacak yapısı, bebeğin cildinde iz ve kızarıklıkların oluşmasına mani olur. Büzgülü bel bölgesi sayesinde, bebeğin belini oldukça iyi bir şekilde kavrar ve bu sayede sıvıyı içeride hapseder. Böylelikle sızıntılara karşı ulta yoğun bir koruma sağlar.

Tüm bu saydığımız özelliklerini uygun fiyatıyla birleştiren Goon, piyasada satın alınabilecek en iyi bebek bezi markalarından bir tanesidir.

Goon Bebek Bezi Bedenleri:

  • Goon Bebek Bezi 1 (2-5 kg)
  • Goon Bebek Bezi 2 (4-8 kg)
  • Goon Bebek Bezi 3 (7-12 kg)
  • Goon Bebek Bezi 4 (8-14 kg)
  • Goon Bebek Bezi 5 (12-20 kg)

goon bebek bezi bedenleri

Goon Bebek Bezi Yorum

Goon bezi kullananlar tarafından yapılmış yorumlar şu şekildedir;

Prima fiyatlarının yükselmesinden ötürü alternatif bir bebek bezi aradık ve sonunda Goon’u kullandık. Gerçekten çok yumuşak ve rahat. Ayrıca Prima bebek bezlerinde bulunan ağır koku, Goon’da yok. Bel bandı da cabası. Kesinlikle tavsiye ederim. 

Fiyatı, yumuşaklığı ve yüksek emiş gücü sayesinde, bebeğime ilaç gibi gelmiştir. Uzun bir süredir Prima kullanan bir anne olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.

Kesinlikle Prima’dan daha kaliteli ve daha yumuşak. Uygun fiyatı da cabası.

Yumuşaklık ve emicilik konusunda pek çok bebek bezinden çok daha iyi. Tek kötü yanı, yapıştırma bantlarının çok kolay kopması.   

Şu ana kadar kullandığım en iyi bebek bezlerinden bir tanesi diyebilirim. Hem çok dayanıklı hem de sızdırmıyor. Ayrıca bebeğimi hiç bir şekilde pişik yapmadı. tavsiye ederim.

Üç, dört markayı denedim. Fiyat ve performans, yumuşaklık ve sızdırmazlık açısından en çok beğendiğimiz marka Goon oldu. Bebeğimiz on bir aylık ve doğduğundan beridir kullanıyoruz. 

Bebeğimi bugüne kadar en kuru tutan bez. İçerisinde herhangi bir kimyasal ve koku bulunmuyor. Ben çok beğendim. İki çocuğumda da kullanıyorum. 

Bebeğim 6 aylıkken kullanmaya başladım, şu an iki yaşında. Bu zamana kadar ne bir sızma ne de bir pişik problemi yaşadık. Islaklığı oldukça iyi bir şekilde çekiyor ve oldukça yumuşak dokusuyla bebeği rahat ettiriyor. Kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.  

Goon bebek bezi yorum ve inceleme yazılarında sürekli beğenildiği ve tavsiye edildiğini gördüm. Geçen ay itibari ile kullanmaya başldım. Şu ana kadar yalnızca bir iki defa pişik problemi yaşadım. Genelde kaka olduğunda pişik oluyor cildi hassas olduğu için. Bunun dışında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Fiyatı ve kalitesi ile kullanmaya devam edeceğim bir ürün. 

Goon Bebek Bezi Şikayet

Goon Bebek Bezi Yorumları bu şekilde. Bunun dışında, bu ürünlerden şikayet eden ve hiç memnun kalmayan anneler de mevcut. Goon Bebek Bezi ile ilgili şikayetler az olsa da, yorum ve tavsiyelerin ardından şikayetlere de yer vermek fikir vermesi açısından oldukça iyi olacaktır.

Goon Premium Soft bebek bezini ilk zamanlar, tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyordum fakat artık tavsiye etmiyorum. Emme kapasitesi çok çok az. Bebeğim çok çiş yapmamasına rağmen çişi her gece bezden taşıyor ve sürekli üstünü değiştirmek zorunda kalıyoruz. 

Sızdırma problemi bizde de var. Bebeğimizin uykusu her gece bölünür oldu. Üstünü sürekli olarak değiştirmek zorunda kaldığımız için, çamaşır, deterjan ve elektrik masarfları ile birlikte, astarı yüzünden pahalıya geldi. Prima’ya döndüm tekrar. 

Bebeğim yalnızca 45 günlük fakat çişi bezden sürekli olarak taşıyor. 45 günlük bebek ne kadar çiş yapabilir ki? Bebeğimin pijaması bile ıslak hale geliyor? Düşünün ne kadar fazla sızdırdığını. 

Goon bebek bezleri, pamuklu bir dokuya sahip, kokusu da yok bunlar güzel özellikler. Fakat 2 saatte bir bebeğimin altını değiştirmek zorunda kalıyorum. Sıvıyı direkt olarak geçiriyor. Bu yüzden tüm kıyafetlerini de değiştiriyorum. Kısaca memnun değilim tavsiye etmiyorum. 

Görüldüğü üzere Goon Bebek Bezi ile ilgili şikayetlerin çoğu sızdırma ile ilgili. Bununla birlikte bandının da çok kolay bir şekilde koptuğu ifade ediliyor. Goon bebek bezi yorum başlığında, bu şikayetlerin tam tersini ifade eden anneler de mevcut. Dolayısı ile konuyla ilgili en doğru kararı vermek için, ilgili ürünü kullanmak ve kendi tecrübelerinizi yaşamak çok daha sağlıklı olacaktır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir