Connect with us

Bebek Ürünleri

Evy Baby Bez Yorumları ve Şikayetleri

Evy Baby Bez Yorum Şikayet

Türkiye’de bebek bezi denince akla gelen ilk markalardan bir tanesi de Evy Baby markasıdır. Evy Baby, bugün pek çok anne tarafından devamlı bir şekilde kullanılmakta ve kullananlar genellikle olumlu yorumlar yaparak bu markayı tavsiye edilmektedir. Bu yazıda, Evy Baby hakkında araştırma yapan ve kullanıcı yorumlarını merak eden anneler için, kullanan anneler tarafından yapılmış Evy Baby bez yorum, şikayet ve önerileri bir araya getirdik. Şayet siz de Evy Baby’e geçmeyi düşünüyorsanız, ilk olarak bu yazıya bir göz atmanızı ve kararınızı buna göre şekillendirmenizi tavsiye ederiz.

En İyi Bebek Bezi Markalarını Görmek İçin Tıklayın

Evy Baby Bebek Bezi İncelemesi ve Özellikleri

Evy Baby, 2004 yılında kurulmuş ve dünya çapında 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren bir bebek bezi markasıdır. Marka, kendi ifadesi ile son teknoloji ile geliştirmiş olduğu bebek bezi ve ıslak bez gibi iki farklı ürünü, anneler ve bebekler ile buluşturmaktadır. Evy Baby tarafından verilen bilgilere göre 2018 tarihli IPSOS Bebek Bezi Ürün Testi sonuçlarına göre, Evy Baby bebek bezlerini kullanan 10 anneden 9’u bu markayı tavsiye etmektedir.

Evy Bebek Bezlerleri, Flexdry isimli bir teknoloji ile geliştirilmektedir. Bu teknoloji, bebeğin hassas cildini korumaya yardımcı olmakta ve ona sınırsız bir hareket özgürlüğü sunmaktadır. Flexdry, aynı zamanda bebeğin altının tüm gün boyunca kuru kalmasını sağlamakta ve bebeğin bez ile tam bir uyum içerisinde vakit geçirebilmesine olanak tanımaktadır.

Şirket tarafından verilen bilgilere göre, Evy Baby marka bebek bezleri, en çok satan bebek bezi markasına göre yüzde 40 daha fazla sıvı emer ve ikili sızdırmazlık kalkanı sayesinde bunu içerisinde hapseder. Böylelikle, bebeğin cildinin uzun bir süre boyunca kuru kalmasını sağlar.

Evy Baby bebek bezleri nefes alabilen pamuksu bir dokuya sahiptir. Bu da bebeğin cildinin sürekli olarak hava almasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede bebeğin, pişik ve tahriş gibi rahatsızlıklarla karşı karşıya kalma ihtimali en aza indirilmiştir. Ayrıca BPA, Paraben ve Latex gibi kimyasallar içermemesi, bebeğin cildinde oluşabilecek alerjilerin de önüne geçmektedir.

Evy baby bez ürünleri, boydan boya emici bir bölge ile kaplıdır. Bu da onun yüksek emici özelliği ile ön plana çıkmasını sağlamıştır. Buna göre sıvı, bez içerisinde eşit bir şekilde dağıtılmakta ve bu sayede çok hızlı bir şekilde emilmektedir. Böylece bebek, maksimum kuruluğa, olabilecek en hızlı şekilde ulaşmaktadır.

Evy Baby tekrar yapışabilen akıllı yan bantalara sahiptir. Bu sayede anneler, bebeklerinin altını kolay bir şekilde bağlayabilmekte ve tekrar yapışabilen bantlar sayesinde diledikleri şekilde yeniden bağlayabilmektedir.

Evy Baby tarafından dile getirilen bebek bezi ürünleri özellikleri bu şekildedir. Evy Baby bez kullananlar yani anneler, bu ürünler ile ilgilli ne gibi yorumlar yapıyor.

Evy Baby Bez Yorumları

Evy Baby bez ile ilgili yorum ve tavsiyeleri şu şekilde sıralamak mümkün;

Kızım 1 yaşına girdiğinden beri kullanıyoruz. Bu güne dek herhangi bir pişik ve tahriş problemi ile karşı karşıya kalmadık. 1-2-3 numaralar nasıl bilmiyorum fakat 4-5 numaralardan oldukça memnun kaldığımızı söyleyebilir. Hem ekonomik hem de kullanışlı. Emiciliği de gayet iyi. Tavsiye ederim.

Bugüne kadar pek çok bebek bezi markasını kullandım. Daha sonra tavsiyeler üzerine Evy Baby’e geçtim. Bu markanın kaliteyi oldukça uygun bir biçimde sunduğunu gördüm. Şu an uzun bir süreden beri Evy Baby kullanıyoruz. Oldukça memnunuz. Denem paketi satın alarak denemenizi tavsiye ederim.

Piyasada pahalı fiyatlarla satılan malum markadan hiç bir eksiği yok. Sızdırma yapmıyor. Islaklık yok. Bebeğim içinde gayet uzun bir süre vakit geçirebiliyor. Son 6 aydır kullanıyoruz. Pek çok bebek bezi markasından kaliteli diyebilirim.

Kızım doğduğundan bu yana, pahalı bir markayı kullanıyorduk. Astronomik fiyatı yüzünden daha uygun fiyatlı bir ürüne geçmeye karar verdik ve nihayet tavsiyeler üzerine Evy Baby’i kullanmaya başladık. İlk aldığımız 4 numara idi. Şu an iyi ki de almışım diyorum. Hem çok kaliteli hem de baya hesaplı. Tavsiyem marka diye pahalı bezlere para dökmeyin.

Evy Baby bebek bezini kullanıcı yorumlarına bakarak tercih ettim. bir süredir kullanıyorum. Ve düşünenlere gönül rahatlığı ile satın almalarını tavsiye ediyorum. Bugüne kadar ne bir taşıma ne de bir pişik problemi ile karşılaşmadık. Kalitesine göre oldukça uygun. Daha önce aldığım bebek bezleri, sızdırma yapıyordu. Fakat Evy Baby ile bu problemin üstesinden gelmiş olduk.

İlk bebeğimde farklı bir bebek bezini kullanmıştım. Fakat kimyasal içerik sebebi ile, farklı markalara yöneldim, Evy Baby bez yorum ve önerilini okuyunca bir de bu markayı deneyelim dedim. Sonu olarak baya bir memnun kaldım. Hem kalite, hem adet hem de numara bazında oldukça uygun bir ürün. Bebeğimin cildi çok hassas olmasına rağmen alerji yapmıyor. Aynı şekilde koku, sızdırma ve pişik gibi problemler de olmuyor. Ben beğendim ve bir süredir kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Bugüne kadar neredeyse tüm bebek bezi markalarını denedim. Uzun bir süredir de Evy Baby’i kullanıyorum. Bebeğim yaklaşık 10 kg. Bu yüzden 4 numara bezleri kullanıyoruz. Fakat geceleyin 5 numara olanı tercih ediyorum. Tek bir bez gece boyunca yeterli geliyor. Bebeğim sabah uyandığında, herhangi bir sızma veya taşma problemi ile karşılaşmıyorum. Yalnızca pijama altı biraz nemli oluyor. O da bezin dışından kaynaklanıyor. Gündüz kullandığım 4 numara ise nadiren de olsa sızma yapabiliyor. Fakat pişik yapmıyor. Fiyatına göre gayet uygun ve kaliteli, tavsiye ederim.

Evy Baby bebek bezi, günlük kullanım için oldukça iyi ve yeterli. Gece de hiç fena değil. Uzun bir süre kaldığında, bebeğin badisi biraz ıslanabiliyor. Bunun dışında herhangi bir problem olmuyor. Bugüne kadar herhangi bir tahriş problemi ile de karşılaşmadık. Bil hassa gün içi kullanım için tavsiye ederim. Benzer fiyatlı bebek bezlerine göre oldukça iyi.

Uzun bir süredir Evy Baby bez kullananlardan biriyim. Oldukça kaliteli bir marka. Emiciliği ve koku hapsetme özelliği çok iyi. Pişik veya tahriş etmiyor. Pamuksu bir yüzeyi var. Market markalarına göre gayet iyi. Tavsiye ederim.

İki yıldır düzenli olarak kullanıyorum. Hem ekonomik hem de çok kullanışlı. Sabaha kadar herhangi bir şekilde sızma vs. yapmıyor. Tam bir fiyat performans ürünü şiddetle tavsiye ederim.

Bir buçuk yaşındaki kısım için kullanıyorum. Bugüne kadar herhangi bir sızma veya pişik problemi ile karşılaşmadık. Çok memnunum. Oldukça kaliteli.

Evy Baby Şikayet ve Olumsuz Yorumlar

Evy Baby Bez ile ilgili olumlu yorum ve önerilere yer verdikten sonra, marka ile ilgili olumsuz yorum ve şikayetlere de yer vermek yerine olacaktır. İşte Evy Baby ile ilgili şikayet ve eleştiriler.

Evy Baby yenidoğan bebeğim için kullandığım en kötü bebek bezi oldu. Süper emici ve sızdırmaz diyorlar fakat, sızı her defasında bebeğimin baçalarından akıyor. Altını değiştirmek yetmiyor, giysilerini baştan başa indirim yıkamak gerekiyor. Ayrıca pişik de yapıyor. Ben kullandım beğenmedim. Tavsiye etmiyorum.

Uygun fiyatlı diye aldım fakat biraz pişiğe sebep oldu. Ayrıca bant yerleri biraz çürük geldi hemen parçalanıyor. Belki de bana öyle denk gelmiştir.

Maalesef sızdırma problemi ile karşılaştık.

Evy Baby bebek bezlerini 5 numaraya kadar herhangi bir problemle karşılaşmadan kullandım. Fakat 5 numara geçince bıraktım. Çünkü bu namara kötüydü. Şu an farklı bir marka kullanıyorum.

Normalde farklı bir bebek bezi markası kullanıyorduk. Bir de Evy Baby’i kullanalım dedik fakat beğenmedik. Normalde gece boyunca 1 bebek bezi kullandığımız çocuğumuz için, gecenin bir vakti kalkıp bez değiştirmek zorunda kaldık. Kullananlar genelde memnun fakat ben memnun kalmadım.

Taşma problemi var. Gece yatarken çocuğuma bağladığım bez, sabaha kadar taşıyor. Gece mutlaka kalkıp değiştirmek gerekiyor.

Bedeni biraz küçük geldi bize. Kilosuna göre aldım ama yine de sıkıyor.

Aslında bakarsanız Evy Baby bebek bezi ürünleri tam bir fiyat performans ürünü. Fakat biz yine de kaliteden pek memnun kalmadık. Bu yüzden daha öne kullandığımız meşhur markayı kullanmaya devam edeceğiz.

Evy Baby kaliteyi bozdu bence. Daha önce satın aldığım ürünler çok kaliteli ve iyiydi. Fakat son 1 aydır problem yaşıyorum. Arada pişik ve sızdırma yapıyor.

Deneme amaçlı satın alıp kullandım. Fakat beğenmedim. Taşma ve sızdırma hatta pişik yapıyor.

Ürün bebeğimde pişik yaptı. Yüzeyi yumuşak veya pamuksu değil. Zira iç yüzeyinin sert olmasından dolayı pişik yaptığını düşünüyorum.

Evy Baby bebeğimde herhangi bir sızdırma yapmadı. Fakat 24 adet kullandıktan sonra bebeğimin pişik olduğunu gördüm. Altını pamukla silen biri olarak, pişik olması çok kötü olduk. Bu yüzden bir daha kullanmayı düşünmüyorum.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir