Connect with us

Bebek Ürünleri

Paddlers Bebek Bezi Yorum ve İnceleme

Paddlers Bebek Bezi Yorum

Paddlers bebek bezi ile ilgili kullanıcı yorumları, uygun fiyatlı bir bebek bezi markası arayan ve bu marka ile karşılaşan anne ve babalar tarafından en çok araştırılan konulardan bir tanesidir. Zira Paddlers’in diğer bebek bezi markalarına göre daha ucuz olması, insanların bu markaya biraz daha kuşku ile yaklaşmasına neden olmaktadır. Bizler bu yazıda, Paddlers bebek bezi kullanananlar tarafından yapılan yorum ve şikayetleri sizler için bir araya getirdik. Ayrıca Paddlers Bebek Bezi ürünlerini detaylı bir şekilde inceledik. İşte bu marka ile ilgili bilmeniz gereken her şey.

Paddlers Bebek Bezi İncelemesi

Paddlers, 2016 yılında Gaziantep’te kurulan bir bebek bezi markasıdır. Tamamen yerli olan bu marka, anne babaları, ucuz fiyatlı bebek bezi ürünleri ile buluşturmayı amaç edinmiştir. Bu sebeple, Paddlers tarafından üretilen ürünler, diğer markalara göre oldukça uygundur.

Fiyatının uygun olması, bir ürünün kötü olacağı anlamına gelmez. Zira fiyat etki eden çok sayıda etmen mevcuttur. Ürünün yurt dışından ithal edilmesi ve döviz kuruna bağlı olması, bu etmenlerin başında yer almaktadır. Dolayısıyla Paddlers’in uygun fiyatlı olması, kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir.

Paddlers bebek bezi, çok sayıda özelliğe sahiptir. Üstün emiş gücü sayesinde sıvıyı hızlı bir şekilde emmesi ve yüzeyi kuru tutması, bebeğin vücudunu tam bir şekilde sararak, sızmaları önlemesi bu özellikler arasında yer almaktadır.

Paddlers, bebeğin cildini nemli tutar. Bu sayede herhangi bir tahriş veya kızarıklık yaşanmaz. Aynı şekilde ıslaklığı hapsederek, bebeğin altının sürekli olarak kuru kalmasını sağlar. Ferah ve havadar yapısı, bebeğin cildinin sürekli olarak hava ile temas etmesini sağlar. Üründe yer alan ıslaklık göstergesi, annelerin bebek bezini ne zaman değiştirecekleri konusunda oldukça işe yarar bir bilgi verir.

Paddlers bebek bezleri konforludur. Bebeğin vücudunu nazikçe sarar, güvenli yan bantları, bebeğin hareketlerine uyum sağlar. Dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilen bu ürün, sahip olduğu fiyat ve özellikler ile, pek çok anne tarafından tercih edilen markaların başında yer almaktadır. Paddlers kullanıcı yorumları, bu bebek bezinin büyük oranda beğenildiğini ve sevildiğini göstermektedir. Zira Paddlers bebek bezi kullananalar, genellikle olumlu yorumlar paylaşmaktadır.

Paddlers Bebek Bezi Yorumları

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere, Paddlers bebek bezi ile ilgili yorumlar genellikle olumludur. Fakat bu yorumların fiyat etiketine göre yapıldığını ifade etmekte fayda vardır. Dolayısıyla, uygun fiyatlı ürün arayışında olan ebeveynlere yönelik olarak geliştirilen bu üründen çok ileri boyutta bir performans beklememek gerekir.

Paddlers marka bebek bezlerini bir süredir kullanıyoruz. Herhangi bir şekilde alerji, pişik vs. yapmadı. Tavsiye ederim.

Fiyatına göre gayet iyi. Bir süre önce kızım için kullanmaya başladım. Sızdırma yapmıyor ve tam olarak sarıyor. Gayet güzel.

Deneme amaçlı olarak satın almıştım. Fakat gerçekten çok beğendim. Bu kadarını beklemiyordum. Sızdırma yok, malzeme kalitesi baya iyi. Uygun fiyatlı bir bebek bezi arayanlar mutlaka denesin.

Çok beğendim. O kadar rahat ki, kızım altında bez olduğunu bile hissetmiyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sızdırmıyor, gayet iyi bir şekilde emiyor. Fiyatına göre iyi.

Paddlers bebek bezi, fiyat performans açısınan satına alınabilecek en iyi markalardan bir tanesi. Deneme amaçlı olarak almıştım fakat bir süredir düzenli olarak kullanıyorum. Kesinlikle öneririm.

Üç gündür kullanıyorum. Şimdiye kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım. Sızdırma yapmıyor. Yerli üretim olması ve ucuz fiyatı beni cezbeden önemli faktörler oldu.

Kullandığım en iyi bebek bezlerinden bir tanesi. Pahalı markalardan hiç bir farkı yok. Tavsiye ederim.

Paddlers Bebek Bezi Şikayetleri

Satın alınabilecek en uygun bebek bezi markalarından bir tanesi olan Paddlers, olumlu yorumların yanı sıra bazı şikayet ve eleştirilerin de odağında bulunuyor. Paddlers bebek bezi şikayetleri arasında şunlar yer alıyor;

Bebeğimizin altını ikinci kez bağladığımızda pişik olduğunu fark ettik. Üçüncü bezi kullanmadan atmak zorunda kaldık. Tavsiye üzerine almıştık fakat beğenmedik. Şayet almayı düşünüyorsanız, ilk olarak deneme paketini almanızı öneririm.

Memnun kalmadım. Sızdırıyor.

Bir günde iki defa çişi dışarı taşırdı. Bu sebeple bebeğimizin elbiselerini değiştirmek zorunda kaldık.

Çok az bir idrarda bile, bez kötü bir hal almış ve topaklanmıştı. İdrar ve kaka direkt olarak dışarı sızmıştı. Bir paketten iki tanesini kullandım. Kalanı çöpe attım.

Bugüne kadar çok sayıda bebek bezi kullandım fakat Paddlers, en kötülerinden bir tanesiydi. Gece dayanmıyor, yırtılıyor ve tüm çişi dışarı sızdırıyor. Banlar daha bağlarken elinizde kalıyor. Sonuç olarak kalitesiz diyebilirim. Tavsiye etmiyorum.

Bebeğim daha önce hiç bir zaman böyle pişik olmamıştı. Göbek bölgesinde de alerji oluştu. Emiciliği de iyi değil, taşma yaptı. Kısaca söylemek gerekirse kesinlikle önermiyorum.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir